Ai Weiwei - Offset, Kunsthaus Bregenz 2011, gesigneerd
Willem Paerels - Stedelijk landschap
Han van Hagen - Imbos (Nationaal Park Veluwezoom) - ets 1989
Corneille - Ouverture sur L’ete
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1987 |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 37/100 |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Zeer goed. Rechtstreeks uit kunstmap. Nooit eerder ingelijst geweest. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.