Jo Schrijnder - Olieverf op doek: opvliegende eend (aanbieding!!!)
Marie-Jose Robben - Olieverf op doek | 'J. van Goyen' | UNIEK WERK
Jac Gijzen - olieverf op doek | 'Zonder titel' | Fraaie baklijst
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1977 |
Techniek | Aquagravure |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 47 x 63 cm (h x b) |
Incl. lijst | 70 x 85 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 8/28 |
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Venlo, Nederland | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 10 kg.