Anke Peddemors - WC even pauze
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Peter Klashorst - Phnom Penh boy
Peter Klashorst - Phnom Penh girl
Type kunstwerk | Fotografie |
Jaartal | 2017 |
Techniek | C-Print |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 30 x 20 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||
Conditie | Zeer Goed | ||||
Transport | |||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 5 kg.
Garantie | |||||