Bert Bruijn - Nachtauto

Bert Bruijn - Nachtauto kopen? Bied vanaf 10!
Bert Bruijn - Nachtauto kopen? Bied vanaf 10!Bert Bruijn - Nachtauto kopen? Bied vanaf 10!
  • Bert Bruijn (1938)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1987
Techniek Zeefdruk
Drager Papier
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 28.5 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 999
Ontdek de intrigerende wereld van Bert Bruijn met het werk Nacht Auto, een meesterlijke voorstelling die de sfeer van de nacht subtiel vangt. Bruijn, een getalenteerde schilder en tekenaar opgeleid aan de Koninklijke Academie voor Beeldende Kunsten in Den Haag, creëert werken die zich moeilijk laten categoriseren. Zijn karakteristieke lijnvoering is scherp en precies, waarbij hij gedetailleerdheid juist vermijdt om een mysterieuze openheid te creëren.
Nacht Auto laat de kijker dwalen in een spel van licht en schaduw. Het impressionistische kleurgebruik roept een gevoel van vervagend licht op, waarbij de contrasten een levendige, bijna dromerige sfeer brengen. De afgebeelde nachtelijke omgeving, met een voertuig dat in het halfduister opdoemt, wordt omlijst door zachte penseelstreken die de essentie van de nacht vastleggen zonder geforceerde details. Het resultaat is een fragmentarische compositie waarin de sfeer van de nacht op romantische wijze tot leven komt.
Met Nacht Auto voegt u niet alleen een kunstwerk aan uw collectie toe, maar ook een suggestieve scene vol verbeelding en mysterie.
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 9,00
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80

Bert Bruijn (1938)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  MarcJansen
Lid sinds 2024
13 verkochte items
Alle items (15)
21 cm
28.5 cm