Schilderij van Arnaldo (Arnold Nieuwendam) - "Hutje aan water"
Omschrijving:
Dit prachtige olieverfschilderij van de gerenommeerde Nederlandse kunstenaar Arnaldo (Arnold Nieuwendam) toont een karakteristiek Hollands landschap met een knusse hut aan het water. Arnaldo, bekend om zijn liefde voor Waterland, heeft hier een serene en nostalgische sfeer gecreëerd. Het schilderij is uitgevoerd in warme kleuren en onderscheidt zich door de kunstenaar zijn typische, losse penseelvoering.
Hoogtepunten:
Bekende kunstenaar: Arnaldo is een gevestigde waarde in de Nederlandse kunstscene.
Uniek thema: Het onderwerp van dit schilderij is kenmerkend voor Arnaldo's oeuvre.
Hoge kwaliteit: Het schilderij is zorgvuldig vervaardigd en verkeert in goede staat.
Waardevaste investering: Een schilderij van Arnaldo is een tijdloze aanwinst voor elke kunstcollectie.
Meer informatie:
Kunstenaar: Arnaldo (Arnold Nieuwendam)
Titel: Hutje aan water
Techniek: Olieverf op doek
Afmetingen: 50 x 40 cm
Datering: Ca. 1986-1987
Conditie: Goed, met lichte beschadigingen aan de lijst
Over Arnaldo:
Arnaldo is een veelzijdig kunstenaar met een uitgebreid oeuvre dat bestaat uit schilderijen, tekeningen, illustraties en glas-in-lood ontwerpen. Zijn werken zijn terug te vinden in zowel particuliere als publieke collecties.
Waarom dit schilderij:
Dit schilderij is een prachtige aanvulling op elke kunstcollectie. Het is een tijdloos werk dat de schoonheid van de natuur vastlegt en een gevoel van rust uitstraalt.