Prachtig schilderij van Armand Jamar, ( 1870- 1946 )
Het werk stelt een zeezicht voor met zeilbootjes in de verte,
Dit schilderij is handgesigneerd en gedateerd 1942 onderaan links,
Het schilderij is in uitstekende staat met zeer mimimale tekenen van ouderdom,
De verfstructuur is zeer goed en dik, en de kleuren realistisch,
Armand Jamar werd geboren te Luik op 18 april 1870, en overleed te Sint Gillis op 10 December 1946,
Het werk is mooi ingelijst met een massief houten kader,
Dit schilderij is 40 cm hoog en 50 cm breed zonder de kader,
Met de kader is het schilderij 48 cm hoog en 58 cm breed,
Word aangetekend, verzekerd, en zorgvuldig verpakt verzonden.