Mooie aquarel & krijttekening van Anton Heyboer. Zeer professioneel ingelijst, kan gelijk opgehangen worden. Ook nog eens in zeer goede conditie.
Gezien de details en inlijsting, lijkt me dit hetzelfde exemplaar dat in 2013 door @Veilingmeester is verkocht op deze site. Nu via een omweg van ruim 10 jaar dus de kans om alsnog in bezit te komen van deze prachtige Aquarel/Krijttekening van Heyboer. Oordeel zelf op https://www.kunstveiling.nl/items/anton-heyboer-anton-heyboer-aquarelkrijttekening-manvrouw/14542
Titel: Man/Vrouw
Jaartal: Onbekend
Afmetingen beeld: 37 cm x 40 cm (lijst 61 cm x 64 cm)
Gesigneerd: Ja, handgesigneerd
Materiaal: Waterverf en krijt op geschept papier
Ingelijst: Ja, mooi
Herkomst: Van Zadelhoff Veilinghuis
Foto's maken onderdeel uit van de beschrijving. Extra foto's kunnen op uw verzoek altijd worden toegezonden. Indien gewenst kan er worden verzonden, maar altijd op kosten en risico van de koper. Wanneer verzendkosten hoger zijn dan tijdens het maken van de advertentie is ingeschat, worden de hogere verzendkosten van de verzendmaatschappij gerekend. Ik zal mijn uiterste best doen deugdelijk te verpakken.
Zeer Goed
Excellente conditie zie omschrijving en foto's
Tot 5 kg.
€ 6,95
Naar België
€ 15,00
€ 15,00
Europese Unie
€ 15,00
Wereldwijd
€ 40,00