Ans Markus - Ans Markus, prachtige litho. Sterrenbeeld KREEFT. - Verkocht

Ans Markus, prachtige litho. Sterrenbeeld KREEFT. kopen? Bied vanaf 145!

  • Ans Markus (1947)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944

Uit de serie Sterrenbeelden is dit een mooi voorbeeld van het prachtige werk van Ans Markus en de veel gezochte litho's van haar hand.

Uit de Dierenriem is dit de afbeelding van de Kreeft.

Beeldmaat: 45 bij 45 cm.

Buitenmaat zilverkleurige lijst: 73 bij 70 cm. De lijst en het passe-partout krijgt u er gratis bij.

Signatuur: Het werk is r.o. handgesigneerd.

Verzendkosten binnen Nederland: 12,- euro. Naar andere landen is het, gezien de afmetingen en gewicht, niet mogenlijk om dit werk tegen een normale prijs via post.nl te versturen.

Hoewel ik het werk zeer goed voor verzending zal verpakken, aanvaard ik geen enkele aanspraak op schade door de vervoerder ontstaan.