Dit prachtige werk van de kunstenares Annemarie de Groot, gemaakt in 1987, kenmerkt zich door haar kenmerkende expressieve stijl. Met een levendig palet van zachte pasteltinten en felle accenten heeft de kunstenares een abstracte, emotionele compositie gecreëerd die zowel beweging als rust uitstraalt.
De dynamische penseelstreken en de subtiele gelaagdheid van kleuren geven het schilderij een levendige diepte, waardoor het een intrigerende blikvanger is voor elke ruimte. Het werk is groot en professioneel ingelijst, waardoor het direct klaar is om aan de muur te hangen.
Afmetingen: 1:25 x 1:05 en passe partout van 10 cm; prijs inclusief lijst
Staat: In uitstekende conditie voor zijn leeftijd.
Een unieke kans om een origineel werk van Annemarie de Groot aan je collectie toe te voegen!