Joan Gardy Artigas - Commencement
Anton Heyboer - Acryl en pastel , Schip IJmuiden , YM348 – 79 x 107 cm.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets/Aquatint |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 36 x 33 cm (h x b) |
Incl. lijst | 52 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 350 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Prachtige kleurenets van Brugge.
Gesigneerd met potlood.
Oplage 350, dit is nr. 223 In kader met glas & met passepartout.
Wordt zorgvuldig verpakt en verzonden | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ranst, België | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||