Olieverf op doek van de Belgische kunstschilder Alfons Van Meirvenne (1932).
Gesigneerd.
Gedateerd 1972.
Goede staat.
Ingekaderd bijpassende kader.
Afmetingen
- met kader 107,5 x 72,5 cm
- zonder kader 90 x 55,5 cm
De kunstenaar staat vermeld in “De Belgische beeldende kunstenaars van de 19de tot de 21ste eeuw” van Paul Piron.
Alfons Van Meirvenne is een Belgische schilder, illustrator en beeldhouwer die werd geboren in 1932 in Haasdonk. Kreeg zijn opleiding aan de Academie te Sint-Niklaas (1947-1950) en aan het Hoger Instituut te Antwerpen (1951-1958). Verwierf naam als dierenschilder, maar schildert ook figuren, portretten en landschappen.
Neo-expressionistische vormgeving.
Erkenningen:
- Godecharleprijs in 1960
- Prijs van Rome in 1961
Werken van Van Meirvenne zijn onder meer terug te vinden in de musea van Oostende en Sint-Niklaas.