3. items
  5. Aftersale
N.V. Haagsche Plateelfabriek Rozenburg - Art Nouveau platelen vaas model W143G ontwerp Sam Schellink in 1898 kopen? Bied vanaf 275!

Aftersale

N.V. Haagsche Plateelfabriek Rozenburg (1883-1916) Nederlands Art Nouveau platelen vaas model W143G ontwerp Sam Schellink in 1898
Afmetingen 28.5 x 12 x 12 cm (h x b x d)
Gewicht 900 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 275
Theo Verhoeff - Glaspaneel landschap met schapen kopen? Bied vanaf 200!
Theo Verhoeff (1937) Nederlands Glaspaneel landschap met schapen
Afmetingen 30 x 60 x 3 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 200
Johannes Eerdmans - Druiven met kannetje kopen? Bied vanaf 125!
Johannes Eerdmans (1950) Nederlands Druiven met kannetje
Techniek Olieverf
Afmetingen 33 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Roger Wittevrongel - raam in muur kopen? Bied vanaf 30!
Roger Wittevrongel (1933) Belgisch raam in muur
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Jan Cremer - Ik Jan Cremer kopen? Bied vanaf 100!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Ik Jan Cremer
Techniek Sjabloondruk
Afmetingen 42 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 100
Jeroen Krabbé - Zilveren broche/hanger kopen? Bied vanaf 59!
Jeroen Krabbé (1944) Nederlands Zilveren broche/hanger
Techniek Zilver
Afmetingen 4.35 x 2.81 x 0.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 59
Luis Filcer - Sir Harald Art kunstenaarsboek LUIS FILCER portfolio kopen? Bied vanaf 190!
Luis Filcer (1927-2018) Russisch Nederlands Sir Harald Art kunstenaarsboek LUIS FILCER portfolio
Techniek Hardcover
Afmetingen 39 x 33 cm (h x b)
€ 190
Hendrik Pieter Groen - Zicht op haven van Rotterdam kopen? Bied vanaf 80!
Hendrik Pieter Groen (1886-1964) Nederlands Zicht op haven van Rotterdam
Techniek Houtskool
Afmetingen 53 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Villeroy en Boch - Waxinelichthouders "New Wave" (4) kopen? Bied vanaf 20!
Villeroy en Boch (1836) Duits Frans Waxinelichthouders "New Wave" (4)
Afmetingen 5.2 x 8 x 8 cm (h x b x d)
Gewicht 364 g
€ 20
Corry Ammerlaan - Kristallen schaaltje met deksel en verzilverde rand kopen? Bied vanaf 35!
Corry Ammerlaan (1947) Nederlands Kristallen schaaltje met deksel en verzilverde rand
Afmetingen 8.5 x 17 x 17 cm (h x b x d)
Gewicht 435 g
Gesigneerd Ongemerkt
€ 35
Mats Jonasson - Kristalgravures presse-papier (2) kopen? Bied vanaf 25!
Mats Jonasson (1945) Zweeds Kristalgravures presse-papier (2)
Afmetingen 12 x 13 x 3 cm (h x b x d)
Gewicht 920 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Pol Jong - Ets, Titel, "Jongens onder elkaar". kopen? Bied vanaf 35!
Pol Jong (1944) Nederlands Ets, Titel, "Jongens onder elkaar".
Techniek Ets
Afmetingen 60 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Jopie Huisman - Kleurengiclee BORSTROK op DEVENTER STOEL kopen? Bied vanaf 125!
Jopie Huisman (1922-2000) Nederlands Kleurengiclee BORSTROK op DEVENTER STOEL
Techniek Giclée
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
€ 125
Jacqueline Schäfer - Kleurenzeefdruk VROUW in BLAUW Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 99!
Jacqueline Schäfer (1961) Nederlands Kleurenzeefdruk VROUW in BLAUW Handgesigneerd
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 80 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 99
Antonio Segui - Kleurenoffset-litho. Affiche: ROLAND GARROS 1999 kopen? Bied vanaf 65!
Antonio Segui (1934-2022) Frans Argentijns Kleurenoffset-litho. Affiche: ROLAND GARROS 1999
Techniek Offset
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
€ 65
Shepard Fairey - Target Exceptions - gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Shepard Fairey (1970) Amerikaans Target Exceptions - gesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 91 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 50
Herman Brood - Sculptuur van Kunsthars --HOREN ZIEN en ZWIJGEN (21 cm breed) kopen? Bied vanaf 120!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Sculptuur van Kunsthars --HOREN ZIEN en ZWIJGEN (21 cm breed)
Techniek Kunsthars
Afmetingen 12 x 21 x 9 cm (h x b x d)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 120
Maartje Wijngaarden - Kleurenzeefdruk FLOWERS II Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 50!
Maartje Wijngaarden (1947) Nederlands Kleurenzeefdruk FLOWERS II Handgesigneerd.
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 80 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 50
Herman Brood - Kleurenzeefdruk BOTJE voor de HOND kopen? Bied vanaf 65!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kleurenzeefdruk BOTJE voor de HOND
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
€ 65
Sean Scully - Kleurenoffset-litho. Affiche: ROLAND GARROS 2001 kopen? Bied vanaf 55!
Sean Scully (1945) Amerikaans Iers Kleurenoffset-litho. Affiche: ROLAND GARROS 2001
Techniek Offset
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
€ 55
Ton Dubbeldam - Vrouw met zonnehoed kopen? Bied vanaf 25!
Ton Dubbeldam (1957) Nederlands Vrouw met zonnehoed
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 35 x 44.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Charles Bragg - ETS THE PERFECT COUPLE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 125!
Charles Bragg (1931-2017) Amerikaans ETS THE PERFECT COUPLE Handgesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 32.5 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 125
Armando - Kleurengiclee WOLKEN III Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee WOLKEN III Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 63 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 169
Herman Brood - Sculptuur van Kunsthars ----De PIANIST kopen? Bied vanaf 110!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Sculptuur van Kunsthars ----De PIANIST
Techniek Kunsthars
Afmetingen 11 x 15 x 7 cm (h x b x d)
€ 110
Jan Heijnen - zelfportret met sigaret kopen? Bied vanaf 50!
Jan Heijnen (1948) Nederlands zelfportret met sigaret
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 62.5 x 52.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Jan van Tongeren - Stilleven met kruik en pot kopen? Bied vanaf 100!
Jan van Tongeren (1897-1991) Nederlands Stilleven met kruik en pot
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 61.5 x 60.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Nicolas Dings - Annunciatie kopen? Bied vanaf 50!
Nicolas Dings (1953) Nederlands Annunciatie
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 42.5 x 29.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 50
Armando - Kleurengiclee WOLKEN V Handgesign. 25 EX. kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee WOLKEN V Handgesign. 25 EX.
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 169
Adrianus Johannes Groenewegen - Landschap met koeien kopen? Bied vanaf 30!
Adrianus Johannes Groenewegen (1874-1963) Nederlands Landschap met koeien
Techniek Ets
Afmetingen 14 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 30
Jan Hendrix - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Jan Hendrix (1949) Nederlands Mexicaans Zonder titel
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 37 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 40
Armando - Kleurengiclee DER FLUSS IV Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DER FLUSS IV Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 169
Jacomijn den Engelsen - Zapp kopen? Bied vanaf 20!
Jacomijn den Engelsen (1958) Nederlands Zapp
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 20
Harrie Gerritz - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Harrie Gerritz (1940) Nederlands Zonder titel
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 35
Ronald Boonacker - Royal Palm kopen? Bied vanaf 45!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Royal Palm
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 45 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 45
Frits Lindeman - Ets, Titel, S&P kopen? Bied vanaf 20!
Frits Lindeman (1945) Nederlands Ets, Titel, S&P
Techniek Ets
Afmetingen 11 x 11 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 20
Ronald Boonacker - Tanzania I kopen? Bied vanaf 70!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Tanzania I
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 43 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 70
Jos Bamps - GT / ABSTRACTIE / KLEUROFFSET / 55x55cm / KADER / SIG kopen? Bied vanaf 20!
Jos Bamps (1953) Nederlands GT / ABSTRACTIE / KLEUROFFSET / 55x55cm / KADER / SIG
Techniek Offset
Afmetingen 55 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Panamarenko - het vliegend eiland kopen? Bied vanaf 1200!
Panamarenko (1940-2019) Belgisch het vliegend eiland
Techniek Aluminium
Afmetingen 50 x 50 x 7 cm (h x b x d)
€ 1.200
Ronald Boonacker - Lombardije II kopen? Bied vanaf 65!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Lombardije II
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 52 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 65
Jessica Keppel - Zeefdruk /collage op geschept papier, de rozen zijn opgeplakt. kopen? Bied vanaf 20!
Jessica Keppel (1960) Nederlands Zeefdruk /collage op geschept papier, de rozen zijn opgeplakt.
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 66 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 20
Richard Smeets - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Richard Smeets (1955) Nederlands Zonder titel
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 50 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 30
Peter van den Berg - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Peter van den Berg (1924) Nederlands Zonder titel
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 35
Ruven Levav - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Ruven Levav (1948) Israëlisch Nederlands zonder titel
Techniek Houtskool
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Edwin Dickman - Mann mit Bart kopen? Bied vanaf 90!
Edwin Dickman (1929-2023) Duits Amerikaans man met baard
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 8.5 x 13 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 90
Emiel De Block - ongekend kopen? Bied vanaf 600!
Emiel De Block (1941) ongekend
Techniek Marmer
Afmetingen 65 x 12 x 12 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 600
Marc Chagall - Naomi en haar schoondochters kopen? Bied vanaf 175!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans Naomi en haar schoondochters
Techniek Litho
Afmetingen 58 x 48 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Paul Indrek Kostabi - Dubbel portret kopen? Bied vanaf 85!
Paul Indrek Kostabi (1962) Amerikaans Dubbel portret
Techniek Giclée
Afmetingen 45 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 85
Vincent Rijs - escape too kopen? Bied vanaf 100!
Vincent Rijs (1948) Nederlands escape too
Techniek Digitale Print
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Robbert de Bakker - Figuur kopen? Bied vanaf 20!
Robbert de Bakker (1942) Nederlands Figuur
Techniek Ets
Afmetingen 11.3 x 8.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 20
Robbert de Bakker - Groentoon kopen? Bied vanaf 20!
Robbert de Bakker (1942) Nederlands Groentoon
Techniek Ets
Afmetingen 15 x 19.2 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 20