Paul Nieuwendijk - compositie met tafel
Paulus Verwey - Olieverf op doek: De Lange Jan en Villa Härtel in Amersfoort
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 14 x 20 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 1 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Redelijk | ||||||||||
Deze zeldzame ets vraagt om aandacht van een papier restaurateur. De ets is wat vergeelt, een hoek is beschadigd, op de achterkant is rondom een strook oud (passe-partout) tape zichtbaar. Zie de bijgevoegde foto's voor een indruk van de staat van de ets.. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hoensbroek, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||