In nieuwstaat verkerende fraaie kleine ets van aart van woensel oplagenummer: 16/30 nooit ingelijst geweest
Potlood gesigneerd gedateerd genummerd en omschreven. dit item kan verzonden worden /verzending gebeurt altijd aangetekend en op risico van de koper.Afhalen in eindhoven is ook mogelijk.
Nieuwstaat
nvt
Tot 2 kg.
€ 8,95
Naar België
€ 17,50
€ 17,50