Paul du Toit - Acrylverf op doek: "Moving point" - 2000 + catalogus waarin werk staat
Vincent Haddelsey - Kleurenlitho THE CLIMB Handgesigneerd
Lies Snel - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst
Vincent Haddelsey - Kleurenlitho MAN & HORSE Handgesigneerd
Type kunstwerk | Kunstboeken |
Jaartal | 1991 |
Techniek | Softcover |
Onderwerp | Beeldende Kunst |
Afmetingen | 28 x 28 cm (h x b) |
Pagina's | 96 |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
goede gebruikte staat. Omslag heeft wat slijtschade. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.