5. Zilver Internationaal

Zilver Internationaal

Georg Nilsson - Gehamerde tinnen fruitschaal kopen? Bied vanaf 20!
Georg Nilsson (1888-1975) Nederlands Deens Gehamerde tinnen fruitschaal
Afmetingen 11.5 x 22.5 cm (h x b)
Gewicht 499 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 20