5. Zeeuwse Kunstkring

Zeeuwse Kunstkring

Opgericht in 1958

Zeeuwse Kunstkring

De Zeeuwse Kunstkring (ZKK) vertegenwoordigt een groep kunstenaars van uiteenlopende disciplines, namelijk tekenen, schilderen, beeldhouwen, keramische- en grafische vormgeving, textiel en fotografie in Zeeland. Het verbindende van deze kunstenaars binnen de Zeeuwse Kunstkring is dat ze allemaal hetzelfde belang hebben, namelijk hun werk promoten en presenteren binnen en buiten Zeeland. Daarnaast heeft de vereniging ook als doel de belangen van de leden te behartigen.

Sarika Goth - Stilleven met droogbloemen en kinderkopje kopen? Bied vanaf 390!
Sarika Goth (1900-1992) Nederlands Hongaars Stilleven met droogbloemen en kinderkopje
Techniek Olieverf
Afmetingen 51 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 390
Sarika Goth - Dood vogeltje kopen? Bied vanaf 350!
Sarika Goth (1900-1992) Nederlands Hongaars Dood vogeltje
Techniek Olieverf
Afmetingen 33 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 350