Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985) Bristol, Suspension Bridge, 1966 - extra boek over Bristol
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 34 x 44 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 325