Teun Roosenburg (1916-2004) 10 Litho's, Titel, De Minnenden
Techniek | Litho |
Afmetingen | 46 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
€ 35