Edmondo Bacci (1913-1978) zonder titel
Techniek | Sjabloondruk |
Afmetingen | 78 x 78 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 30