Jan Wiegers (1893-1959) Landschap met vier koeien
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 19.5 x 24.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
€ 100