Techniek | Hardcover |
Afmetingen | 25.5 x 21.5 cm (h x b) |
Fotorealisme, ook wel hyperrealisme of superrealisme, was een stroming in de jaren '60 en '70 van de twintigste eeuw binnen de schilderkunst en beeldhouwkunst. Het is een figuratieve stijl waarin de werkelijkheid zo realistisch en neutraal mogelijk wordt weergegeven. De kunstenaars van het fotorealisme werkten op uiteenlopende manieren en legden verschillende onderwerpen vast. De werken werden nieuw en eigentijds doordat het de aandacht vestigde op de mediabeelden die onze waarneming van de werkelijkheid beïnvloedt. De schilderijen binnen het fotorealisme zijn meestal van een afbeelding nagemaakt, dus het is ook geen directe weergave van de realiteit. Dit bedrog, samen met de grote mate van detail, geeft de werken een onrealistisch, of surrealistisch, karakter.
Techniek | Hardcover |
Techniek | Offset |
Afmetingen | 70 x 95 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Offset |
Afmetingen | 69 x 97 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gouache |
Afmetingen | 50 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gouache |
Afmetingen | 50 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gouache |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Offset |
Afmetingen | 124 x 124 cm (h x b) |
Techniek | Offset |
Afmetingen | 90 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 22 x 19.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 64 x 49 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Techniek | Digitale Print |
Afmetingen | 100 x 100 cm (h x b) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gemengde Druktechniek |
Afmetingen | 65 x 55 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Offset |
Afmetingen | 64 x 93 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Offset |
Afmetingen | 59 x 79 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 83 x 123 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 49 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 48 x 38 cm (h x b) |
Ingelijst | Ingelijst |