5. De Groep

De Groep

Opgericht in 1936

De Groep

De Groep in Den Haag bestond uit kunstenaars die lid waren bij Pulchri. Er is weinig informatie bekend over dit kunstenaarscollectief, maar aan de leden kan men aflezen dat een aantal oudere leden van de Haagse School al langer samenwerkte.

Marinus Schipper - Zeeland omstreeks 1940 - zeer groot gevarieerd stilleven - originele lijst kopen? Bied vanaf 161!
Marinus Schipper (1897-1987) Nederlands Zeeland omstreeks 1940 - zeer groot gevarieerd stilleven - originele lijst
Techniek Olieverf
Afmetingen 110 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 161
Hubert Bekman - Dorpsgezicht in Limburg kopen? Bied vanaf 600!
Hubert Bekman (1896-1974) Nederlands Dorpsgezicht in Limburg
Techniek Olieverf
Afmetingen 80 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Marinus Schipper - Mens figuur gehurkt kopen? Bied vanaf 55!
Marinus Schipper (1897-1987) Nederlands Mens figuur gehurkt
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 64.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 55