Herman Brood - 4 livres : Souvenirs 1ère édition/Wild Romance le film/Healthy et demi sandwich
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Een werk van de Nederlandse kunstenaar Wim Brandt (1933): “De psychose”.
Het werk is niet zichtbaar gesigneerd. Op de achterkant staat informatie over het werk en de kunstenaar (vanuit de BKR).
Ingelijst in een houten lijst met passe-partout en glasplaat.
Afmetingen: Lijst, 44,5 x 62 cm. Beeld, 30 x 40 cm.
Conditie: Het werk is in zeer goede staat. De lijst heeft slijtplekjes.
Herkomst: Uit een bedrijfscollectie.
Zie ook de foto’s.
KLAAR OM OP TE HANGEN.
Informatie over de kunstenaar:
Wim Ch. Brandt, Geboren 19-04-1933, beeldend kunstenaar, werkzaam in Amsterdam.
Titel: “De psychose”.
Kunstenaar: Wim Brandt
Techniek: Acryl op papier.
Jaartal: ca 1975.
Ingelijst: In een houten lijst met passe-partout en glasplaat.
Gesigneerd: Niet zichtbaar gesigneerd. Waarschijnlijk is het werk verso gesigneerd, of zit de signatuur onder het passe-partout.
Herkomst: Uit een bedrijfcollectie. Het werk is aangekocht vanuit de BKR (De Beeldende Kunstenaarsregeling, Amsterdam).
Conditie: Het werk is in zeer goede staat. De lijst heeft slijtplekjes. Kan zo aan de muur.
Zie ook de foto’s.
KLAAR OM OP TE HANGEN.
-Het werk kan eventueel aangetekend verzonden worden via Postnl.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België: 20,00 euro.
Vragen? Stuur gerust even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen voor bijzondere schilderijen, aquarellen, tekeningen, etsen, zeefdrukken, litho’s, kunstboeken, affiches en andere kunst.