SEEN - Bulle - Bombe de peinture sur toile - Richard Mirando, parrain du graffiti
Jan Snoeck - acrylique sur toile : gazouilles d'un ruisseau - 1994 (cadre soigné)
Hugo Tieleman - L'Homme et la Nature
Jan Elburg - peinture matière - 1965
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Corrida de Torros
Dynamisch en sfeervol werk van Geertruida Borst-Krake (Zeewolde)
Techniek: gemengd op rijstpapier Formaat: 50 x 40 cm Kunstenaar: r.o. gemonogrammeerd GK Incl. zwarte allumnium lijst
Geertruida Borst-Krake (Zeewolde) laat zich niet beperken door vorm, materiaal of kleur. Zonder vooropgezet plan gaat zij aan het werk tot het beeld ontstaat dat vertelt wat zij uit wil drukken. Het experiment is een belangrijk onderdeel van haar werk. Haar werk komt sterk en expressief over. Zij combineert herkenbare elementen met abstractie. Voor de toeschouwer blijft er zo ruimte om een eigen interpretatie aan het werk te geven.