Giuseppe Armani - Fermier aux champignons - Country Boy
Koninklijke Tichelaar Makkum - Bols/pots de placard antiques Makkum, 4x
Wim Motz - Grand - 1962 - très petit tirage (5/9) - lithographie - "Bouquet" - signé
Marcel Cockx - vue sur les champs et le village
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Année | 1992 |
Technique | Pastel/Craies |
Style | Moderne |
Sujet | Figures |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 70 x 50 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Karakteristiek ontwerp van de beeldhouwer Per Abramsen; een figuur wiens silhouet in/uit een blok steen lijkt gehouwen. Pastelkrijt of houtskool op papier, gesigneerd en gedateerd (1992) rechtsonder. In zeer goede conditie; afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO.
Afmetingen: 70cm x 50cm (blad), 46cm x 33cm (tekening)
Bij aankoop kan het werk worden
opgehaald in Diemen (niet ver van het Kunstveiling kantoor
in Amstelveen) of het kan goed verpakt en
aangetekend verzonden worden op kosten van de koper.
État | |||||||||
État | Très bon | ||||||||
Expédition | |||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||
Prix | Jusqu'à 5 kg.