Keith Haring - Ne vous inquiétez pas (Mensergerjenietspel)
Jiri Anderle - "Elisabeth de Saxe" 1981 - Edition 70 - signé-numéroté
Georges Brassens - 10 ANS DE BRASSENS
Peter Nieuwendijk - Nouvelle vie
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Gouache op papier
Goede staat.
Af,etingen 28 x 38 cm (beeldformaat)
23-5-94 & gesigneerd.
afmetingen 30 x 40 cm.bevestigd op board.