Keith Haring - Ne vous inquiétez pas (Mensergerjenietspel)
Jiri Anderle - "Elisabeth de Saxe" 1981 - Edition 70 - signé-numéroté
Georges Brassens - 10 ANS DE BRASSENS
Peter Nieuwendijk - Nouvelle vie
Type d'œuvre d'art | Varia |
Période | 2000 à aujourd'hui |
4 capodimonte muziekantjes,
deze beeldjes zijn in perfecte staat,
het lotje omvat 1 zanger,en 3 muziekanten met instrument,
de beeldjes zijn zeer mooi en fijn,
ze zijn 20cm groot,
afkomstig uit Italia van de jaren 1960.
De foto's maken deel uit van de kavelbeschrijving.
Word aangetekend en verzekerd verzonden.
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Borgerhout, Belgique |