Marie-Jose Robben - Huile sur toile | 'J. van Goyen' | ŒUVRE UNIQUE
Jac Gijzen - huile sur toile | 'Sans titre' | Beau cadre de cuisson
Lucienne van Eeden - huile sur toile : sur la route
SEEN - Bulle - Bombe de peinture sur toile - Richard Mirando, parrain du graffiti
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Sérigraphie |
Style | Moderne |
Sujet | Marine |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 50 x 57 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 171/500 |
Benno Arzt
Vikings - zeefdruk - gesigneerd
In
zijn werken zijn natuurlijk zeer herkenbaar de Cobra/Corneille
invloeden, en ondertussen ook zelf een vooraanstaande naam geworden;
Benno Arzt.
Het betreft hier een prachtige, bijzonder kleurrijke
zeefdruk uit gelimiteerde editie uitgevoerd op zware kwaliteit
papier, met potlood genummerd en gesigneerd.
Afmetingen ca.
50/57 cm totaal.
Nooit
ingelijst geweest, in zeer goede staat.
BENNO
ARZT
Benno
Arzt werd in 1941 in Stockholm geboren. De schilder volgde zijn
opleiding aan de schilderschool Otte Sköld tussen 1960 en 1962, en
studeerde in 1988 ook in Jeruzalem. Hij schildert
fantasielandschappen, vaak met vogels in felle kleuren. Hij
maakt ook houten sculpturen met hetzelfde thema. Zijn werken
zijn meestal gemaakt met dikke acrylverf. Hij stelt zijn
schilderijen en sculpturen tentoon in de steden Halmstad, Malmö,
Sölvesborg, Eilat, Jeruzalem en is vertegenwoordigd in particuliere
en openbare collecties.
État | |||
État | Très bon | ||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 5 kg.