Jac Gijzen - huile sur toile | 'Sans titre' | Beau cadre de cuisson
Lucienne van Eeden - huile sur toile : sur la route
SEEN - Bulle - Bombe de peinture sur toile - Richard Mirando, parrain du graffiti
Jan Snoeck - acrylique sur toile : gazouilles d'un ruisseau - 1994 (cadre soigné)
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Kunstenaar: Benno Arzt
Titel: Flowers (Cobra-stijl)
Zeefdruk, gesigneerd. Genummerd 99/500
Afmeting: 50,5 x 57 cm
Verzending per aangetekende post. U betaalt slechts éénmaal verzendkosten, ongeacht het aantal aankopen. Gecombineerde zending is altijd mogelijk. Tip! Neem dus een kijkje tussen onze andere aanbiedingen vanaf 1 euro!
Verzendkosten Europa: 17,50 euro. Buiten Europa op aanvraag.