Keith Haring - Ne vous inquiétez pas (Mensergerjenietspel)
Jiri Anderle - "Elisabeth de Saxe" 1981 - Edition 70 - signé-numéroté
Georges Brassens - 10 ANS DE BRASSENS
Peter Nieuwendijk - Nouvelle vie
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Titel: Cobra
Jaartal: 2015
Afmetingen lijst: 33 x 33 cm.
Oplage: 1/1 origineel werk
Gesigneerd: met de hand met marker
Techniek: Acrylverf op uitgesneden foam
Ingelijst: zwevend ingelijst in baklijst
Conditie: Nieuw
Bent u de hoogste bieder op meerdere kavels aangeboden door MessieART dan betaalt u 1 x verzendkosten.
Bekijk de overige veilingen via de link " Alle items van verkoper"
Verzending verschiet goed verpakt en per aangetekende post.
NL: €7.50
BE: €12.50
DE: €12.50
FR: €12.50