Member since 2024 / Eindhoven, The Netherlands
5 items in auction / 1 sold items
Technique | Oil paint |
Dimensions | 55 x 65 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Support | Canvas |
Framed | Framed |
Technique | Aquarelle |
Dimensions | 50.5 x 64.5 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Support | Paper |
Framed | Framed |
Technique | Lithograph |
Dimensions | 40.5 x 50.5 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Support | Paper |
Framed | Framed |
Technique | Lithograph |
Signed | Hand signed |
Support | Paper |
Framed | Framed |
Technique | Aquarelle |
Signed | Hand signed |
Support | Paper |
Framed | Framed |