Type of artwork | Painting |
Year | 1970 |
Technique | Mixed media |
Support | Canvas |
Style | Modern |
Subject | Abstract |
Framed | Not framed |
Dimensions | 41 x 34 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Uit de prive collectie van Kunstschilder Jaap Hillenius ( 1934-1999). Met schets van Kolthoff en een vermelding bij de foto van het werk : " Jaap, doe het beter dan ik, Mark "
Fraai en bijzonder werk van de Nederlandse kunstenaar Mark Kolthoff uit 1970. Mark Kolthoff was een zeer begaafd vernieuwend schilder en daarnaast cineast en persoonlijk assistent van Joris Ivens. Op internet etc. is veel te vinden over deze interessante kunstenaar.
*Werk is gesigneerd door de kunstenaar aan de achterzijde van het doek. Zie verder de foto.s betreffende historie van dit werk op stickers etc. achterzijde doek, o.a. de prijs destijds van 7200 gulden. Ook is dit werk in de catalogus van zijn werk opgenomen met een foto en beschrijving (zie afbeeldingen)
Maten doek 41 x 31 cm.
*Schilderij is in goede conditie.
*Verzending is aangetekend, verzekerd en goed verpakt
Condition | |
Condition | Good |
Het werk is in bijzondere staat, zie foto's | |
Shipment | |
Guarantee | |