Wouter Johan van Smorenburg - 3 Gemälde (ca. 1900), davon 2 unbekannt
Jack Youngerman - "Galaxy Blue" 1983 - Auflage 75 - signiert-nummeriert (93 x 91 cm)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 2002 |
Stil | Modern |
Thema | Porträt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 50 x 43 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 150 exemplaren |
Mooie zeefdruk van Wouter Stips op geschept papier en daarna door de kunstenaar verlijmd op zuurvrij karton. gesigneerd en genummerd. Het werk verkeert in goede conditie. U kunt het werk vooraf komen bekijken bij galerie Rotor of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post.
Zustand | |||||||||
Zustand | Sehr gut | ||||||||
Sendung | |||||||||
Senden | Paketpost | ||||||||