Paul Nieuwendijk - Komposition mit Tisch
Paulus Verwey - Steinlithographie: Athener Kirche – 1987
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Roger Bissierre is een Frans kunstenaar, behorend bij de Ecole de Paris.
Deze litho is in 1978 gekocht bij galerie M.L.de Boer, Amsterdam.
Gesigneerd, en voorzien van nr. 20/50; geen jaartal; zeer goede conditie. Ingelijst. Afm. 30 x 21 cm.; lijst 50 x 38 cm.
Bij voorkeur ophalen in Haarlem.