Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1976 |
Technik | Trockennadel |
Stil | Realistisch |
Thema | Porträt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 15 x 10 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Kenmerkende etsen van de Vlaams Nederlandse kunstenaar Pol Jong die hij maakte voor twee tentoonstellingen. Galerie Seele te Delft en Galerie Aelbrechts te Rotterdam. Gesigneerd en genummerd door de kunstenaar
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Zustand | |||||||
Zustand | Sehr gut | ||||||
Sendung | |||||||
Senden | Paketpost | ||||||