Leon Adriaans - Öl auf Leinwand: Schmetterling – 1988 (für Frau und Tochter gemacht)
Rik van Iersel - Öl auf Leinwand – 1996
Lucebert - Mischtechnik an Bord: „La Mama“ – 1977
Isabella Ritschl - Ölgemälde auf Leinwand - handsigniert
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Technik | Offset |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 35.5 x 43 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Afmetingen beeld: 19 x 25,5 cm.
Passe-partout/lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas kapot is, zal dit wel vermeld worden. Passe-partouts worden op geen enkele manier gegarandeerd en ook niet altijd meegezonden. Alleen als een werk niet uit het passe-partout te halen is, zal dit vermeld worden.
Administratieve code:
QQSHOP
Zustand | Gut | ||
De randen en de hoeken van het blad zijn wat rul. | |||