Keith Haring - Keine Sorge (Mensergerjenietspel)
Jiri Anderle - "Elisabeth von Sachsen" 1981 - Auflage 70 - signiert-nummeriert
Georges Brassens - 10 JAHRE MESSING
Peter Nieuwendijk - Neues Leben
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1940 |
Technik | Holz / Linolschnitt |
Stil | Realistisch |
Thema | Tiere |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 14.5 x 11.5 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 26.5 x 21.5 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
J.C. Maas
Twee vogeltjes
Rechtsonder handgesigneerd, rechtsonder gesigneerd met monogram in de druk
Conditie lijst: Slijtschade door de tijd, beschadiging aan de bovenrand
Dit werk kan worden opgehaald op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor meer informatie over de conditie, kunt u contact met ons opnemen.
Zustand | Angemessen |
Papier vergeeld door de tijd | |