Jan Vos - Joost de Vos – Cold Fingers – signierter Siebdruck – E/A ex. - 1987
Pauline Bakker - Meisterkurs Bergen 2016, Arbeiten von Pauline Baker, Anna Mes, Erik Tierolf, Giorgi
JAS - Siebdruck, Orange Favorite
Peter Beard - 'Fayel Tall', Kenya (1987) - Poster/Plakat 2006 - limited
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Een map / portfolio met 3 gesigneerde kleurenlitho’s uit 1980 van deTurks / Duitse kunstenaar Ismail Çoban (1945).
-De map is uitgegeven in samenwerking met de Duitse stad Bergkamen en de map is ook gesigneerd door de toenmalige burgemeester Heinrich Kook (1924-2004).
-De litho’s zijn handgesigneerd, -genummerd en –gedateerd door de kunstenaar.
-Gemaakt in een oplage van 500 exemplaren. Deze map is nr 119.
Titels van de litho’s:
-“Ibrahim in Irmgards Kneipe”.
-“Ibrahims Einsamkeit”.
-“Ibrahims keimende Hoffnung”.
-De tekst in het portfolio is geschreven door Dieter Treeck en het voorwoord is van Dr Ludwig Pesch.
-Afmeting: Map / omslag, 37 x 31 cm. Bladen, 36 x 30 cm. Litho’s, 25 x 21 cm
-Herkomst: Uit de nalatenschap van Evert Brautigam (1922-1999), advocaat, oud-wethouder van Amsterdam en van 1975 tot aan zijn pensionering in 1987 burgemeester van Uithoorn.
-Conditie: In zeer goede staat.
Zie ook de foto’s.
Informatie over de kunstenaar:
Ismail Çoban, geboren 1 januari 1945 in Çorum in Turkije, is een Turks-Duitse schilder en grafisch kunstenaar.
Ismail Çoban voltooide een kleermakersopleiding en een opleiding tot basisschoolleraar.
Na een korte periode als onderwijzer in Kurtalan in Anatolië, bezocht hij van 1965 tot 1968, de Academie van Toegepaste Kunsten in Istanbul. In 1969 liep hij stage bij een zeefdrukkerij in Selb in Opper-Franken (Duitsland). Sinds 1971 woont en werkt hij als schilder en grafisch kunstenaar in Wuppertal.
Ismail Çoban heeft in 30 jaar een veelomvattend en internationaal geprezen werk gemaakt, dat hij op meer dan 400 tentoonstellingen presenteerde. Zijn kunst wordt gekenmerkt door zowel de Turkse als de Duitse cultuur, evenals het verlangen naar begrip en verzoening. Hij weet de verhalen en emotionele werelden van zijn geboorteland te combineren met een schilderstijl in de traditie van de Europese kunstgeschiedenis.
Ter ondersteuning van internationale jonge kunstenaars wier werk kan bijdragen aan wederzijds begrip, heeft Çoban de Ismail Çoban Foundation voor de promotie van jonge kunstenaars opgericht. Met zijn stichting probeert hij de ontwikkeling van kunst te bevorderen, die kan bijdragen aan het begrip tussen Duitsers en migranten.
-De map kan afgehaald worden (in Amsterdam).
-De map kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.