Wassily Kandinsky - Kandinsky Improvisation Original- Holzschnitt 1911 Roethel 124
Corneille - Farblithographie IMAGE DU PARADIS von 1998
Corneille - Geschirr, 6 tiefe Teller 21 cm
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
The Herman Broodbox, nummer 30 van 250, met 10 zeefdrukken (allen 35cm x 40cm) met certificaat en foto van Herman Brood.