Hugo Tieleman - Mensch und Natur
Jan Elburg - Materiemalerei – 1965
Dolf Breetvelt - Gouache: Abstrakte Komposition
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Träger | Canvas |
Stil | Impressionistisch |
Thema | Landschaft |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 26 x 30 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 35 x 40 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Zustand | Angemessen | ||
Het schilderij verkeerd in een redelijke staat. | |||