Paulus Verwey - Steinlithographie: Athener Kirche – 1987
Jo Schrijnder - Öl auf Leinwand: fliegende Ente (Angebot!!!)
Marie-Jose Robben - Öl auf Leinwand | 'J. van Goyen' | EINZIGARTIGE ARBEIT
Jahr | 1986 |
Träger | Canvas |
Stil | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 200 x 200 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Zustand | Gut |
Kleine beschadiging aan het doek rechtsonder van één van de twee onderdelen. Verdere conditie zeer goed. | |