Paul Nieuwendijk - Komposition mit Tisch
Paulus Verwey - Steinlithographie: Athener Kirche – 1987
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Guy Buffet geboren te Parijs in 1943 - Bekend Frans kunstenaar - "Parade van de Chefs".
Kleurenlitho uitgegeven in een gelimiteerde oplage, omstreeks 1980.
Genummerd 403/500 linksonder, rechtsonder gesigneerd Guy Buffet.
Afmeting van het blad ca. 50 x 63 cm., het beeld meet ca. 39.5 x 53 cm.
In een excellente staat !
Verpakkings- en portokosten binnen Nederland ad. Euro 8,00 zijn voor rekening van de koper, verzending is voor risico van de koper.
De prent wordt uiteraard zeer zorgvuldig verpakt tussen kartonnen platen !
Voor opgave van de verzendkosten binnen Europa en wereldwijd, gaarne contact opnemen.