Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1999 |
Stil | Abstrakt |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 80 x 60 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 112 x 91 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Fraai werk van de Nederlandse kunstenaar Gerti Bierenbroodspot. Het werk is in goede staat. Het werk heeft een lijst/kader. Het werk moet opnieuw worden vastgezet, het hangt wat scheef in de lijst. Maar is goed te herstellen. De lijst is niet nieuw maar prima toonbaar.
Het werk kunt u vooraf komen bekijken en beoordelen. Het werk kan na aankoop afgehaald worden bij galerie Rotor in Gorcum of verzonden worden per koerier.
Lijst niet naar u zin, wij kunnen uw inlijstingen verzorgen.
Zustand | Sehr gut |