Herman Brood - 4 Bücher: Souvenirs 1. Auflage/Wild Romance der Film/Gesundes Sandwich
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Zeefdruk door Gerard Bovenberg.
Voorstelling getiteld 'Ergens huizen'.
Keurig (Barth) gelijst, beeldmaat 24x16, lijstmaat 36x29
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Bovenberg' en '97'
Getiteld en genummerd l.o. '12/20'
Authenticiteit volledig gegarandeerd