Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Jahr | 1984 |
Technik | Füller (Tinte) |
Stil | Modern |
Thema | Figuren |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 21 x 29.5 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Pentekening van Cees Bantzinger op de voorzijde van de nieuwjaarskaart van Joop Braakhekke voor zijn "Garden Hotel-Restaurant 'De Kersentuin"in Amsterdam. De pentekening is opgenomen in het boek:" De wereld van Cees Bantzinger"
Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. Joop Braakhekke heeft de kaart ook gesigneerd aan de binnenzijde. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Tekst:
De wereld is broos
Even breekbaar als geluk
Een harde strijd dus onzinnig
Geluk ben jezelf
en jij bent de wereld
Een gelukkig 1985
Zustand | Sehr gut | ||||||||||
Preis | Bis zu 10 kg.