Hugo Tieleman - Mensch und Natur
Jan Elburg - Materiemalerei – 1965
Dolf Breetvelt - Gouache: Abstrakte Komposition
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Träger | Canvas |
Stil | Impressionistisch |
Thema | Landschaft |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 50 x 60.5 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 54 x 63.5 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Zustand | Angemessen |
Vergeelde vernis, oppervlaktevuil, bevat jeugdcraqelures, ingedeukt op een aantal plekken (zie foto's), lijst bevat oppervlaktevuil, eenvoudig, wijkt in 1 hoek. | |