Keith Haring - Keine Sorge (Mensergerjenietspel)
Jiri Anderle - "Elisabeth von Sachsen" 1981 - Auflage 70 - signiert-nummeriert
Georges Brassens - 10 JAHRE MESSING
Peter Nieuwendijk - Neues Leben
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Albert Giros
Litho op zwaar hand geschept papier 1997
Afm.: 14 x 14 cm.
Oplage: P/A (Artist Proof)
Hand gesigneerd en genummerd
Dit werk wordt gratis verzonden