Ruth Tesmar (1951) Effi Briest, Der Mann
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 180 x 90 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 300