Jan te Wierik (1954-2002) Het Masker
Afmetingen | 90 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 79
Lid sinds 2011 / Schoonhoven, Nederland
13 aangeboden items / 46 verkochte items
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 82 x 114 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 85 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Stift |
Afmetingen | 51 x 41 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | IJzer |
Afmetingen | 14.5 x 14.5 x 14.5 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Techniek | Spuitbus |
Afmetingen | 123 x 93 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 115 x 88 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 73 x 83 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 60 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 106 x 126 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |